• Quality Services


    Inalta calitate a serviciilor noastre se datoreaza echipei operationale a carei menire este gasirea solutiilor ideale de transport care sa vina in intampinarea cererilor dvs. Echipa noastra, bine instruita si extrem de ferma, poate sa rezolve cu usurinta orice greutati intampinati, fara a avea nici o problema de comunicare: noi vorbim limba dvs.

    Va putem oferi solutii pentru orice fel de transport ati avea de efectuat - camioane complete sau loturi partiale de marfa, FCL, LCL - in intreaga lume. Pe langa serviciile obisnuite de transport va putem oferi : livrari expres si organizare de grupaje.

  • Magunkról


    A Hermes Forwards KFT egy romaniai illetosegu szallito es szallitamanyozo tarsasag.

    15 szemelybol allo csapatunk kiterjedt es elismert tapasztalattal rendelkezik ugy a romaniai mint az europai szallitmanyozo piacon.

    Romania szerte kirendeltsegeink Bukarestben, Temesvaron, Devan, Szatmarnemetiben illetve Csikszeredaban talalhatoak

    Kifejlett, megbizhato es elismert minoseget biztosito, szallitoi halozatunk, ossz flotta merete meghaladja a 600 tehergepjarmuvet.

    Partnereink kozott vannak egyarant nemzetkozi cegek, kis es kozep vallalkozasok egesz Europa teruleterol.

  • Események

  • Szolgáltatások


    Foldrajzi helyzettol fuggetlenul a HERMES FORWARDS KFT megszervezi az on szallitasat ugy Romania mint egesz Europa teruleten:

    • EU –s allamok teruleten, beleertve Svajcot es Norvegiat
    • Romania-I belfoldi szallitas
    • Import / export egyarant Romaniabol es Romaniaba
    • Import / export egyarant Torokorszagbol es a Kozep Kelet orszagaibol
    • Ketto vagy tobb EU –s allam teruleten


    Normal, Mega, hutos vagy tulmeretes aru eseten ugyszinten


    Partnereinken keresztul teljes koru szallitas es logisztikai szolgaltatasokat ajanlunk
    • LTL szallitmanyok
    • Gyujto szallitmanyok
    • Romania – I raktarozasi es disztribucios szolgaltatasok

  • Karrier


    Hermes Forwards is looking for people who want to assert themselves and to develop professionally in a fast growing company that has a real success in international transport.

    If you are looking for a job that will require the maximum in a competitive enviroment, together with a team of professionals, then you should find opportunities with Hermes Forwards. Whether you are an experienced proffesional, or a young graduate or you are simply looking for new challenges and you are eager to learn what lies behind the transport industry, we invite you to apply for one of the vacancies available with our company.

  • Csapatunk

    Business development

    Dana Dumitru
    Business Development
    Tel: 0374301202 - Fax: 0374301201
    Dana.dumitru@hermesforwards.com

    Csaba Torok
    Operational Excellence, Commodity Trading
    Tel: 0374301210 - Fax: 0374301226
    Csaba.torok@hermesforwards.com

    Accounting

    Irina Dobritoi
    Accounting
    Tel: 0374301207 - Fax: 0374301225
    Irina.dobritoi@hermesforwards.com

    By country and geographical region

    Cristina Dobritoi
    RO, AT, IT
    Tel: 0374301204 - Fax: 0374301222
    Cristina.dobritoi@hermesforwards.com

    Cristina Vaides
    FR, ES, SWE, FIN, N, Baltic
    Tel: 0374301203 - Fax: 0374301221
    Cristina.vaides@hermesforwards.com

    Adina Tepes
    DE, NL, BE, LU, GB, IRL
    Tel: 0374301206 - Fax: 0374301224
    Adina.tepes@hermesforwards.com

    Endre Andras
    RO, DE, HU, TR
    Tel: 0374301208 - Fax: 0374301228
    Endre.andras@hermesforwards.com

    Ovidiu Iacob
    RO - domestic
    Tel: 0374301212 - Fax: 0374301230
    Ovidiu.iacob@hermesforwards.com

    Erika Hiri
    TR
    Tel: 0374301212
    erika.romery@hermesforwards.com

    Lavinia Chifan
    RO - domestic
    Tel: 0374301215 - Fax: 0374301233
    Lavinia.chifan@hermesforwards.com

    Chimpan Lorelayn Anet
    RO, DE, HU, SK, CZ, PL, BG
    Tel: 0374301218 - Fax: 0374301236
    Lorelayn.chimpan@hermesforwards.com

    Alin Onu
    DE, IT
    Tel: 0374301216 - Fax: 0374301234
    alin.onu@hermesforwards.com

    Dinu Constantin
    Branch Manager, Bucharest Office
    Tel: 0374301211 - Fax: 0374301201
    constantin.dinu@hermesforwards.com

    Curea Andrei
    Freight Forwarder
    Tel: 0374301202 - Fax: 0374301201
    andrei.curea@hermesforwards.com

    Balica Adriana
    Freight Forwarder
    Tel: 0374301211 - Fax: 0374301201
    adriana.balica@hermesforwards.com

    Viorica Chedric
    TeleSales
    Tel: 0756139729
    viorica.chedric@hermesforwards.com

  • Kapcsolat


    hermescaptha

    Hermes Forwards Ltd.

    Str. Straduintei nr 9.
    Bucuresti, Sector 4, 041778
    Tel: +40 (0)374 301 200


    Hermes Forwards Ltd.

    Bulevardul Timisoara, Nr. 92
    Bucuresti, Sector 6, 061334
    Tel: +40 (0)374 301 200


    Hermes Forwards Ltd. - Timisoara

    Str. Vasile Loichita, Nr. 1/3, Et. 4, Ap. 36
    Timis County, Timisoara, 300633
    Tel: +40 (0)374 301 214


    Hermes Forwards Ltd. - Deva

    Str. 22Decembrie, Nr. 37A, Et. 4, Ap. 424
    Hunedoara County, Deva, 330166
    Tel: +40 (0)374 301 209


    Hermes Forwards Ltd. - M. Ciuc

    Str. Petofi Sandor. Nr. 8,
    Harghita County, M. Ciuc, 530210
    Tel: +40 (0)374 301 210
    Adresa corespondenţă


    Hermes Forwards Ltd. - Satu Mare

    Str. Dariu Pop nr. 15
    Satu Mare County, Satu Mare 440196
    Tel: +40 (0)374 301 218