• Quality Services


    Inalta calitate a serviciilor noastre se datoreaza echipei operationale a carei menire este gasirea solutiilor ideale de transport care sa vina in intampinarea cererilor dvs. Echipa noastra, bine instruita si extrem de ferma, poate sa rezolve cu usurinta orice greutati intampinati, fara a avea nici o problema de comunicare: noi vorbim limba dvs.

    Va putem oferi solutii pentru orice fel de transport ati avea de efectuat - camioane complete sau loturi partiale de marfa, FCL, LCL - in intreaga lume. Pe langa serviciile obisnuite de transport va putem oferi : livrari expres si organizare de grupaje.

  • Magunkról


    A Hermes Forwards KFT egy romaniai illetosegu szallito es szallitamanyozo tarsasag.

    21 szemelybol allo csapatunk kiterjedt es elismert tapasztalattal rendelkezik ugy a romaniai mint az europai szallitmanyozo piacon.

    Romania szerte kirendeltsegeink Bukarestben, Temesvaron, Devan illetve Csikszeredaban talalhatoak

    Kifejlett, megbizhato es elismert minoseget biztosito, szallitoi halozatunk, ossz flotta merete meghaladja a 600 tehergepjarmuvet.

    Partnereink kozott vannak egyarant nemzetkozi cegek, kis es kozep vallalkozasok egesz Europa teruleterol.

  • Események

  • Szolgáltatások


    Foldrajzi helyzettol fuggetlenul a HERMES FORWARDS KFT megszervezi az on szallitasat ugy Romania mint egesz Europa teruleten:

    • EU –s allamok teruleten, beleertve Svajcot es Norvegiat
    • Romania-I belfoldi szallitas
    • Import / export egyarant Romaniabol es Romaniaba
    • Import / export egyarant Torokorszagbol es a Kozep Kelet orszagaibol
    • Ketto vagy tobb EU –s allam teruleten


    Normal, Mega, hutos vagy tulmeretes aru eseten ugyszinten


    Partnereinken keresztul teljes koru szallitas es logisztikai szolgaltatasokat ajanlunk
    • LTL szallitmanyok
    • Gyujto szallitmanyok
    • Romania – I raktarozasi es disztribucios szolgaltatasok

  • Karrier


    Hermes Forwards is looking for people who want to assert themselves and to develop professionally in a fast growing company that has a real success in international transport.

    If you are looking for a job that will require the maximum in a competitive enviroment, together with a team of professionals, then you should find opportunities with Hermes Forwards. Whether you are an experienced proffesional, or a young graduate or you are simply looking for new challenges and you are eager to learn what lies behind the transport industry, we invite you to apply for one of the vacancies available with our company.

  • Csapatunk

    Business development

    Dana Dumitru
    Business Development
    Tel: 0374301202 - Fax: 0374301201
    dana.dumitru@hermesforwards.com

    Csaba Torok
    Operational Excellence, Commodity Trading
    Tel: 0374301210 - Fax: 0374301226
    csaba.torok@hermesforwards.com

    Accounting

    Irina Dobritoi
    Accounting
    Tel: 0374301207 - Fax: 0374301225
    irina.dobritoi@hermesforwards.com

    Branches

    Mihaly Natalia
    Branch Manager, Miercurea Ciuc
    Tel: +40 756 139 740
    natalia.mihaly@hermesforwards.com

    Eross Imola
    Senior Forwarder
    Tel: +40 756 139 738
    imola.eross@hermesforwards.com

    Bara Zoltan Laszlo
    Senior Forwarder
    Tel: +40 756 139 749
    zoltanlaszlo.bara@hermesforwards.com

    Biro Csaba
    Senior Forwarder
    Tel: +40 724 334 951
    csaba.biro@hermesforwards.com

    Andras Endre
    Senior Forwarder
    Tel: +40 756 139 730
    endre.andras@hermesforwards.com

    Forro Istvan Antal
    Senior Forwarder
    Tel: +40 756 139 746
    istvan.forro@hermesforwards.com

    Gyorgy T Attila
    Forwarder
    Tel: +40 756 139 736
    attila.gyorgy@hermesforwards.com

    Ovidiu Iacob
    Branch Manager, Deva
    Tel: +40 756 139 720
    ovidiu.iacob@hermesforwards.com

    Bianca Iordate
    Forwarder
    Tel: +40 756 139 733
    bianca.iordate@hermsforwards.com

    Indrei Florin Claudiu
    Forwarder
    Tel: +40 756 139 734
    claudiu.indrei@hermesforwards.com

    Alin Iuga
    Forwarder
    Tel: +40 756 139 728
    alin.iuga@hermesforwards.com

    Daniela Aron
    Branch Manager, Bucharest 2
    Tel: +40 756 139 750
    daniela.aron@hermesforwards.com

    Adriana Vidrascu
    Senior Forwarder
    Tel: +40 756 139 723
    adriana.vidrascu@hermesforwards.com

    Alexandru Dragomirescu
    Forwarder
    Tel: +40 756 139 737
    alex.dragomirescu@hermesforwards.com

    Cristian Dirica
    Forwarder
    Tel: +40 724 334 943
    cristian.dirica@hermesforwards.com

    Cosmin Rusu
    Senior Forwarder
    Tel: +40 724 334 945
    cosmin.rusu@hermesforwards.com

    Constantin Dinu
    Branch Manager, Bucharest 1
    Tel: +40 756 139 725
    constantin.dinu@hermesforwards.com

    Alexandra Papa
    Senior Forwarder
    Tel: +40 756 139 732
    alexandra.papa@hermesforwards.com

    Ileana Cojocaru
    Forwarder
    Tel: +40 756 139 718
    ileana.cojocaru@hermesforwards.com

    Razvan Ionescu
    Forwarder
    Tel: +40 756 139 731
    razvan.ionescu@hermesforwards.com

    Andrei Mihalache
    Forwarder
    Tel: +40 756 139 719
    andrei.mihalache@hermesforwards.com

  • Kapcsolat


    hermescaptha

    Hermes Forwards Ltd.

    Str. Straduintei nr 9.
    Bucuresti, Sector 4, 041778
    Tel: +40 (0)374 301 200


    Hermes Forwards Ltd.

    Bulevardul Timisoara, Nr. 92
    Bucuresti, Sector 6, 061334
    Tel: +40 (0)374 301 200


    Hermes Forwards Ltd. - Timisoara

    Str. Vasile Loichita, Nr. 1/3, Et. 4, Ap. 36
    Timis County, Timisoara, 300633
    Tel: +40 (0)374 301 214


    Hermes Forwards Ltd. - Deva

    Str. 22Decembrie, Nr. 37A, Et. 4, Ap. 424
    Hunedoara County, Deva, 330166
    Tel: +40 (0)374 301 209


    Hermes Forwards Ltd. - M. Ciuc

    Str. Petofi Sandor. Nr. 7,
    Harghita County, M. Ciuc, 530210
    Tel: +40 (0)374 301 210
    Adresa corespondenţă